Мінагрополітики долучилось до Регіонального діалогу FOLUR «Стале вирощування кукурудзи та пшениці: Масштабування інновацій для підвищення стійкості»

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 12
Ви зараз переглядаєте Мінагрополітики долучилось до Регіонального діалогу FOLUR «Стале вирощування кукурудзи та пшениці: Масштабування інновацій для підвищення стійкості»

Українська делегація долучилась до засідань Регіонального діалогу FOLUR «Стале вирощування кукурудзи та пшениці: Масштабування інновацій для підвищення стійкості».

Представники Мінагрополітики та Українського інституту експертизи сортів рослин взяли участь у обговоренні поточних та нових тенденцій у сфері сталого розвитку та стійкості ланцюгів доданої вартості кукурудзи та пшениці у таких країнах, як Китай, Індія, Туреччина, Кенія тощо.

Крім того, українська сторона надала інформацію про стан реалізації проекту FOLUR в Україні та залученість цифрових технологій в національному сільському господарстві.

Також під час заходу представник Управління міжнародної співпраці та євроінтеграції Мінагрополітики взяла участь у панельній дискусії щодо ролі жінок у аграрному секторі.

В рамках Регіонального діалогу FOLUR українська делегація відвідала турецькі потужності з вирощування пшениці (завод Bayer) та з утримання худоби. Ознайомилися з технологіями, які використовуються у відповідних галузях, а також поділились власним досвідом.

До Регіонального діалогу також долучились представники країн Африки та Азії, делегати Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) та Міжнародного фонду сільськогосподарського розвитку (IFAD).  

Довідково. Програма «Вплив на продовольчі системи, землекористування та відновлення» (FOLUR) – це семирічна ініціатива вартістю 345 мільйонів доларів США, що фінансується Глобальним екологічним фондом та реалізується під керівництвом Світового банку.

Програма, спрямована на трансформацію продовольчих систем та систем землекористування, складається з глобальної платформи знань та 27 проектів у країнах. Робота на рівні країн зосереджена на активізації дій на ландшафтах і вдосконаленні виробничо-збутових ланцюжків для восьми основних товарів, включаючи тваринництво, какао, каву, кукурудзу, пальмову олію, рис, сою і пшеницю.

В Україні, наприклад, через програму FOLUR реалізується проект «Сприяння сталому управлінню тваринництвом та збереженню екосистем на півночі України».

agrarii-razom

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь