BTU та Латвійський університет біонаук і технологій об’єднують зусилля задля сталого розвитку органічного землеробства

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 11
Ви зараз переглядаєте BTU та Латвійський університет біонаук і технологій об’єднують зусилля задля сталого розвитку органічного землеробства

Про це повідомляє пресслужба компанії BTU.

Зазначається, що підписантами співпраці стали Юрій Миколайович Сиромятніков, кандидат технічних наук, провідний науковий співробітник Інституту досліджень захисту рослин “AgriHortS”, Латвійський університет біонаук і технологій (LBTU) та Анастасія Яковлєва, керівниця проєкту з боку німецького представництва компанії BTU.

btu 04 04 25 3

Основні напрями дослідження:

• Мікробні препарати для органічного землеробства

Фокус дослідження – оцінка ефективності біологічних продуктів BTU, зокрема Різолайн – інокулянту, що стимулює формування бульбочкових бактерій та підвищує ефективність фіксації атмосферного азоту у сої.

• Біологічна фіксація азоту та стійкість рослин до стресу

Вивчається вплив препаратів BTU на врожайність сої, формування симбіотичного апарату та адаптацію рослин до стресових умов вирощування.

• Адаптація технологій до кліматичних умов Латвії

Команда вже адаптувала методи обробки насіння та обприскування по листу до місцевих ґрунтово-кліматичних умов органічного землеробства в Латвії.

• Наукові результати та подальші перспективи

Результати досліджень стануть основою для публікацій у провідних міжнародних наукових виданнях (WoS, Scopus) та відкриють можливості для участі в нових грантових програмах ЄС і міжнародних наукових ініціативах.

У компанії зауважили, що ця співпраця є важливим кроком до розвитку екологічно чистого землеробства в Європі, сприяє створенню ефективних рішень для підвищення продуктивності культур без використання синтетичних добрив і пестицидів.

btu 04 04 25 2

Юрій Сиромятніков, провідний науковий співробітник LBTU, пояснює вибір продукту: «Чому саме біоінокулянт від BTU? Ми обирали серед багатьох варіантів і зрозуміли, що Різолайн – це високоефективний продукт на рівні зі світовими аналогами. Географічне положення України та високі стандарти якості виробництва BTU – відомі на сьогодні не тільки українському аграрію. Це великі перспективи завдяки короткому логістичному плечу та інноваціям R&D центру BTU. Я особисто знайомий з Валентиною Антонівною Болоховською та командою BTU. Це висока якість, ефективність та порядність».

Як зазначила Анастасія Яковлєва, керівниця проєкту з боку німецького представництва компанії BTU: «Через кліматичні зміни та економічну нестабільність фермери у Європі знаходяться у процесі пошуку інноваційних рішень. Інтеграція мікробіологічних препаратів виробництва BTU у технології вирощування с/г культур сьогодні – це вже базова необхідність. Високий потенціал, який мають продукти BTU, ми плануємо використовувати та рекомендувати фермерам Європи – від інокуляції насіння до обробки ґрунту після збору урожаю».

agro-business

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь