У січні–квітні Укзалізниця транспортувала 11,418 млн тонн зернових вантажів, що на 13,1% перевищує показник аналогічного періоду 2025 року. Про це йшлося під час онлайн-наради представників АТ «Укрзалізниця» з учасниками аграрного ринку, повідомляє Rail.insider.
Як уточнюється, в квітні було транспортовано 2,952 млн тонн зернових – на 1,1% менше, ніж у березні. Обсяг експортних перевезень збіжжя скоротився ще більше — на 3,4%, до 2,647 млн тонн.
«Левову частку зберігають експортні перевезення у напрямку портів — 92%. Лише 8% збіжжя експортується через західні прикордонні переходи», – додається у повідомленні.
Також зазначається, середньодобове навантаження зернових у квітні становило 87,1 тис. тонн, що на 1,8% менше порівняно з березнем.
Джерело:
apk-inform.com
