На Черкащині зводять елеватор

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 25
Ви зараз переглядаєте На Черкащині зводять елеватор

Транспортне обладнання на об’єкті буде продуктивністю 100 т/год

Зараз активно відбувається монтаж елеваторного обладнання на одному з підприємств в Черкаській області, повідомляє пресслужба “ЛУБНИМАШ”.

Зараз активно відбувається монтаж елеваторного обладнання на одному з підприємств в Черкаській області. Завершується монтаж зерносушарки СШ-40 під теплогенератор, з повним утепленням та системою сухотруб. А також бригада монтажників монтує два силоси діаметром по 5,5 м з конусним дном 45˚ та об’ємом 307 м³ кожен. Транспортне обладнання на цьому об’єкті буде продуктивністю 100 т/год,— зазначили у повідомлені.

Раніше інформувалося, що компанія ТОВ “Агросем” отримала 1 млн євро на п’ять років від Райффайзен Банку на зерновий елеватор місткістю 22 000 тонн. Об’єкт на власному терміналі MOST Logistic Terminal на кордоні з Польщею компанія планує ввести в експлуатацію до кінця 2024 року.

Елеватор будується з використанням “зелених” технологій. Уже встановлено світлодіодне освітлення, енергоефективні системи опалення та вентиляції. Розпочато роботи зі встановлення додаткового обладнання для зменшення виділення пилу, суспендованих твердих частинок в атмосферне повітря. Система збору й очищення стічних вод, а також щорічний лабораторно-інструментальний контроль викидів забруднювальних речовин на якість атмосферного повітря та ґрунту.

Окрім того, на Житомирщині почали будівництво нового елеваторного комплексу на 35 тис. т одночасного зберігання. Зерносховище зводить “Черняхівська аграрна група»”, повідомила пресслужба у Facebook.

На території підприємства розпочато будівництво власного елеватора. Майбутній елеватор включатимк зерноочисний комплекс, сушарку та силоси для зберігання зерна на 35 000 т, — зазначили у компанії.

Зауважимо, за минулі два роки у виробників елеваторного обладнання не з’явилося більше клієнтів з галузі переробки зерна. Аграрії поки що зберігають фокус на зберіганні вирощеної продукції, розповіла генеральна директорка KMZ Industries Валерія Калашник в інтерв’ю Elevatorist.

Попри на очікуване збільшення попиту від переробних підприємств, протягом 2022-2023 рр. замовлень від них стало менше. Ми бачимо, що зберігається фокус на об’єктах зі зберігання та перевалки. Особливо це стосується ближчих до західного кордону регіонів. Західні області України й у два довоєнні роки демонстрували активний розвиток елеваторних потужностей, а зараз є найбільш активними районами будівництва, — зазначила Калашник.

Окрім цього, від початку повномасштабного вторгнення є попит на відновлення пошкоджених елеваторів. Минулого року компанія KMZ Industries провела відновлення місткостей великого елеватора, в який влучила ракета.

Це комплексний складний проєкт: розбирали силоси, проводили дефектування, відновлювали пошкоджені конструкції або виготовляли нові, збирали наново. Звісно, повністю зруйновані частини довелось замінити. Разом з тим, ми намагалися максимально використати вціліле. Аграрії зараз не в найкращому фінансовому стані, тому одним із завдань було зекономити ресурси клієнта при відновленні об‘єкта, — розповіла директорка.

agrarii-razom

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь