«Agovor» випустив автономний легкий робот-трактор GOVOR

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 29
Ви зараз переглядаєте «Agovor» випустив автономний легкий робот-трактор GOVOR

Новозеландська компанія Agovor випустила автономний легкий електричний трактор, призначений для автоматизації ручної праці на відкритому повітрі під час вирощування просапних та спеціальних культур.

GOVOR — компактний автономний робот-трактор. Він призначений для автономного буксирування і має такі можливості, як обприскування, скошування, збирання даних та спостереження за посівами. Робот працює через інтегровану систему, яка дозволяє прикріплювати різні знаряддя, керовані передовим програмним забезпеченням, для автономного виконання завдань із високою точністю.

GOVOR використовує програмне забезпечення, що поєднує RTK-GPS з підтримкою датчиків та камер, що дозволяє йому переміщатися та виконувати завдання з мінімальним контролем людини, що значно знижує витрати на робочу силу, ущільнення ґрунту, а також підвищує безпеку та ефективність.

В даний час GOVOR знаходиться у четвертому поколінні. Agovor планує співпрацювати з галузевими партнерами, щоб розширити асортименти навісного обладнання для причепів. Робот є комерційно доступним і пропонується в оренду. Ціни починаються від 1100 доларів США на місяць.

GOVOR виділяється своєю легкою вагою лише 50 кг. Має електродвигун із прямою передачею. Трактор має стандартний фаркоп і може буксирувати до 600 кг. Літієві батареї із запасом ходу 12 годин дозволяють йому працювати автономно цілодобово.

Парк роботів

Виробники можуть використовувати один GOVOR або парк роботи. Передня та задня камери дозволяють фермерам стежити за роботою робота у режимі прямої трансляції. Залежно від завдання він може обробляти близько 2 га на годину для таких завдань, як обприскування виноградників. За словами Аговора, експлуатаційні витрати низькі.

“Маневреність чудова”, – каже засновник і директор Річард Бомонт. «А оскільки він легкий, його можуть підняти двоє людей, і він, ймовірно, поміститься на задньому сидінні автомобіля. На ущільнення ґрунту практично не впливає. І що ще з цим пов’язано ви зможете повернутися на землю раніше після погодного явища».

За словами Бомонта, використання парку невеликих транспортних засобів не лише знижує ущільнення ґрунту. «Якщо у вас їх десять і – з якоїсь причини – один зламається, ви все одно працюєте на 90 відсотків. А оскільки він такий маленький, ми можемо легко відправити вам ще один. Жодних додаткових налаштувань. Ви просто вмикаєте його, і все готове. Час безвідмовної роботи є великою проблемою для фермерів».

Обприскувач CDA

Бомонт підкреслює, що є безліч дрібних виробників, які нині не обслуговуються технологіями. «З установкою такого розміру ми можемо обслуговувати як невеликих, і великих виробників. Ми можемо запустити їх у флоті. Є багато ручних завдань, які ми можемо виконувати самостійно. Вам потрібно менше людей, але також зростає кількість людей, які вміють користуватися смартфоном, і все менше людей, які вміють керувати трактором».

В даний час Agovor займається обприскуванням бур’янів, косінням та обприскуванням крони та працює з галузевими партнерами над розробкою та створенням ширшої екосистеми інтелектуальних навісних пристроїв для причепів. Одне з навісного обладнання, яке «Agovor» вже спроектував для трактора, — обприскувач СДА. Завдяки цьому обприскувачу фермери можуть працювати протягом восьми годин, перш ніж їм доведеться заправити обприскувач. Компанія також розробила прототип електричної газонокосарки.

agrarii-razom

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь