Геомагнітні бурі травня «вдарили» по посівній американських ноутільщиків

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 22
Ви зараз переглядаєте Геомагнітні бурі травня «вдарили» по посівній американських ноутільщиків

Травневі геомагнітні бурі суттєво вплинули на умови проведення посівної в США і Канаді, особливо для практиків технології No-Till. Не в змозі працювати за RTK-сигналами, місцеві фермери поверталися до старих практик сівби з маркерами.

Про це повідомляє no-tillfarmer.com.

Геомагнітна буря заважала навігаційним системам, через що багато фермерів у США деякий час не могли проводити посівну. Деякі повідомляли, що сигнали були на відстані 10 футів від точних ліній AB. 

«Ось чому ми все ще повинні мати маркери на сівалках. Технологія чудова, але я не буду використовувати GPS ні для чого іншого, крім навігації. Я хочу сіяти культури тоді, коли потрібно, а не сидіти й чекати супутникових сигналів», — каже Джеймс МакНікол, фермер з Онтаріо, Канада.

Про повернення до практики використання маркерів повідомив також фермер із штату Мінесота в США Джон Холлз.

«У нас є маркери, і ми використовували їх, коли у нас були проблеми з сигналом. Перекриття рядів не працювали, але у нас їх і не було 20 років тому», — прокоментував він.

Фермерові із штату Кентукі Нейт Йодер, який у цей час вносив ЗЗР, довелося повертатися і обприскати додатковий пропуск, щоб переконатися, що поле повністю оброблене. 

«Того дня я обприскував поле площею 65 акрів із під’їзною доріжкою, до під’їзної дороги було більше 30 футів, поки я не закінчив з полем. Мені довелося повернутися і обприскати додатковий пропуск, щоб переконатися, що все зроблено. Наступного ранку було більше ніж 60 футів», — каже Нейт Йодер.

Відхилення точності RTK до 10 футів також спостерігав у себе аграрій з Меріленду Бен Хушон. Картографію полів він провів напередодні магнітних бурь.

Дехто вдавався до окомірного коригування сигналів для внесення ЗЗР, вираховуючи похибку самостійно. 

Меланія Несмачна, SuperAgronom.com

Головні агроновини України та світу

Головні агроновини України та світу

superagronom

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь