Горох, курятина, кукурудза: які продукти просуває Україна на ринок Китаю

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 10
Ви зараз переглядаєте Горох, курятина, кукурудза: які продукти просуває Україна на ринок Китаю

Джерело фото: Delo.ua

Китай є важливим ринком збуту агропродукції для експортерів України, тому триває постійна взаємодія Держпродспоживслужби та компетентного органу КНР з метою відкриття нових ринків збуту продукції рослинного та тваринного походження.

Про це йшлося під час зустрічі керівництва Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів із представниками Генеральної митної адміністрації КНР (GACC) за участі Посольства України в Китайській Народній Республіці (КНР) та Посольства КНР в Україні.

«Наша ціль — відкрити ще 7 нових ринків. Це довготривалий процес узгодження, але крок за кроком ми досягаємо успіху», — наголосив перший заступник голови Держпродспоживслужби Олег Осіян.

Як говориться у повідомленні пресслужби Держпродспоживслужби, під час зустрічі сторони обговорили проєкти двосторонніх міжнародних договорів з експорту гороху, пшеничного борошна, кормів для домашніх тварин, яловичини, кукурудзи, м’яса птиці, водних продуктів дикого вилову з України до Китаю. Кожен із зазначених документів знаходиться на різному етапі опрацювання та погодження.

«Наразі протокол по гороху знаходиться на стадії завершення внутрішньодержавного погодження в Україні, тексти направлено на розгляд до компетентного органу Китаю. Це один із ринків, який знаходиться на фінальному етапі відкриття. Після підписання двостороннього протоколу для українського аграрного бізнесу відкриються нові можливості стосовно експорту гороху», — підкреслив заступник голови Держпродспоживслужби — головний державний фітосанітарний інспектор України Вадим Чайковський.

У відомстві зауважили, що наразі на розгляді китайських колег знаходяться проєкти протоколів щодо експорту м’яса птиці та риби. Протокол щодо водних продуктів дикого вилову вже пройшов внутрішньодержавне погодження та знаходиться на етапі фінального затвердження китайською стороною. Також проходять етап внутрішньодержавного погодження тексти протоколів щодо яловичини та кормів для домашніх тварин.

Джерело:
Agroportal.ua

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь