«Метінвест» представив унікальні концепції «Сталевої мрії» для відбудови українських міст на URC 2025

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 23
Ви зараз переглядаєте «Метінвест» представив унікальні концепції «Сталевої мрії» для відбудови українських міст на URC 2025

Група «Метінвест» презентувала чотири унікальні концепції відновлених кварталів «Сталева мрія» – для Бахмута, Маріуполя, Тростянця та Глухова – на Ukraine Recovery Conference 2025 у Римі. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Читай нас також у Viber та Telegram.

Презентовані рішення – частина спільної платформи з муніципалітетами, яка спрямована на швидке, системне й сучасне відновлення зруйнованих українських міст.

Три з чотирьох концепцій – Бахмут-Гоща, Маріуполь-Біла Церква та Тростянець – у Римі представили безпосередньо мери міст у павільйоні Громад. Вони стали платформою для перемовин з донорами, фондами та потенційними інвесторами. Проєкт викликав зацікавленість: уже призначено серію зустрічей з представниками державних інституцій та міжнародних структур, які розглядають можливість підтримати його реалізацію.

Мер Тростянця Юрій Бова зауважив, що «Сталева мрія» стала для міста дієвим інструментом, що дозволив нам вийти на новий рівень переговорів з міжнародними партнерами.

«Наявність такого детального плану – саме те, чого очікують від нас на міжнародній арені. Цей підхід має потенціал стати драйвером для всієї Сумської області», – зауважив він.

Презентація загальної концепції «Сталевої мрії» в рамках URC окремо відбулася на Business Fair Stage. Її представила Тетяна Скрипка, керівниця напряму зовнішніх проєктів «Метінвест Січсталі».

За її словами, «Сталева мрія» є універсальною концепцією, яка дасть змогу швидко й безпечно відновити інфраструктуру. Вона базується на трьох сталевих технологіях: модуль, каркас і платформа. Фахівці компанії розробили понад 200 типових проєктів житлової та соціальної інфраструктури.

Основні переваги такого житла – швидкість зведення завдяки готовим конструкціям, надійність і довговічність, а також гнучкість у плануванні та використанні. Важливо також, що 98% сталі придатні до вторинної переробки, що рішення екологічно відповідальним.

Керівниця напряму зовнішніх проєктів «Метінвест Січсталі» також показала, як втілюються проєкти «Сталевої мрії» на практиці.

Зокрема, у Глухові реалізують концепцію «Коло життя», яка передбачає паркові зони, які об’єднують людей та інтегрують освіту з природою, а Тростянці – «Точку єдності», що об’єднає промислову, культурну та екологічну спадщину міста в єдину екосистему.

«Лінії життя» – концепція, розроблена «Метінвестом» для переселенців із Маріуполя у Білій Церкві. це тематичні шляхи, які перетворюють простір на живу соціальну мережу. А для громади Бахмута в Гощі запропоновано відтворення ідентичності рідного міста за допомогою знайомого зонування та символічних елементів, як-от Алея Троянд. Проектування цих кварталів стартує вже в поточному році.

Метінвест пропонує громадам повноцінну «дорожню карту» – від концепції до експлуатації. Компанія надає не лише типові проєкти, а й допомогу у пошуку фінансування, оформленні документації, запуску будівництва.

Нагадаємо, що «Метінвест» презентував новий проєкт соціального житла на Українському будівельному конгресі (UBC) в Києві. Це сталевий будинок-конструктор, створений у межах ініціативи «Сталева мрія». Це рішення допоможе громадам швидко будувати житло для переселенців та відновлювати міста.

Перегляди: 43

AgroNews

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь