Про це повідомляє Суспільне.
За його словами, всі вони пристосовані до різних умов вирощування і наш клімат їм дуже добре підходить. До того ж фермер каже, що використовує на баштані лише органічні добрива.
«Оскільки я вирощую екологічно чисту продукцію, не користуюсь мінеральними добривами, а тільки агротехніка і сидеральні культури, то він (кавун – ред.) в мене десь досягає 15-17 кілограмів. Частину цьогорічного урожаю я вже зібрав – на реалізацію, на замовлення. Цей гібрид кавуна вегетує приблизно до початку жовтня», – розповів фермер.
Всі свої кавуни Олександр Машталер вирощує з розсади. Її, говорить, в наших умовах висаджує, залежно від погоди, десь після 15-20 травня.
Ростуть на його землі і дивовижні жовті видовжені кавуни – гібрид кавуна, дині та ананасу. Він виростає від трьох до шести кілограмів, розповів фермер.
«Дуже гарно зберігається, має незвичайно високі смакові якості. Я вже знаю, що він готовий до вживання. В нього звук хороший. Дехто каже, щоб всох корінчик, ще щось там – необов’язково», – каже чоловік.
Фермер розповідає, що десять років експериментує над виведенням сорту, який би добре зберігався до весни.
«І деякі результати в мене є – кавун зберігається до лютого та має непогані смакові якості. Тут ось росте такий гібрид кавуна, який буде зберігатися до лютого-березня. Ягоди будуть на полі до перших морозів», – каже Олександер Машталер.