Названо причини різкого зростання цін на кукурудзу та сою

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 21
Ви зараз переглядаєте Названо причини різкого зростання цін на кукурудзу та сою

Новина про закупівлю Китаєм великої партії американської кукурудзи розірвала ринок та призвела до бурхливого зростання цін на кукурудзу, сою та соєву олію.  Про це повідомляє graintrade, пише  agronews.ua.

Відновлення спекулятивного попиту за одну добу повернуло котирування до максимальних рівнів, що були досягнуті два тижні тому, хоча фундаментальні чинники не змінилися, а покращення погоди у Південній Америці підвищує перспективи врожаю сої та кукурудзи.

Перевізники Аргентини в понеділок зупинили страйк, тому зник черговий чинник підтримки цін на соєву олію, які зараз знаходяться на рівні 950-970 $/т FOB.

Вчора на біржі в Чикаго березневі ф’ючерси на сою виросли на 3,7% до 508,5 $/т, на соєвий шрот – на 2,3% до 485 $/т, на соєву олію – на 3,5% до найвищих за останні 7 років 983 $/т.

При цьому ф’ючерси на пальмову олію на біржі в Малайзії залишаються на низькому рівні під тиском скорочення попиту та збільшення виробництва, хоча й виросли вчора на 0,7% до 3266 рінггитів/т або 807 $/т.

У другій половині січня виробництво пальмової олії в Малайзії виросло у порівнянні з груднем, хоча експорт продовжує скорочуватися.

Подорожчання соєвої олії підтримує ціни на українську соняшникову олію на рівні 1260-1280 $/т FOB.

Зниження цін на рослинні олії минулого тижня та подальше падіння закупівельних цін на соняшник призвели до зменшення продажів виробниками, тому переробники були змушені утримувати ціни на високому рівні 21600-22000 грн/т з доставкою на завод. Проте слідом за стрибком цін на соєву олію закупівельні ціни на соняшник виросли до 21600-22300 грн/т або 770-790 $/т з ПДВ з поставкою в порт.

AgroNews

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь