Озвучено, як змінилися ціни на зернові та олійні культури

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 8
Ви зараз переглядаєте Озвучено, як змінилися ціни на зернові та олійні культури

Озвучено, як змінилися ціни на зернові та олійні культури на зовнішньому та внутрішньому ринку України. В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено підсумки за період з 25 по 31 жовтня.

Внутрішній ринок

Ціни на кукурудзу протягом звітного періоду демонстрували відносну стабільність. Проте, активна збиральна кампанія та збільшення пропозиції на внутрішньому ринку чинили тиск на індикативи. Водночас активний попит з боку внутрішніх споживачів та експортерів, а також зростання цін на експортному ринку стримували падіння. Більшість аграріїв очікували подальшого зростання і тому обмежували продажі.

«Недостатня пропозиція пшениці на ринку, поєднана з високим попитом з боку борошномелів та експортерів, призвела до стійкого зростання цін. Борошномели, відчуваючи гостру нестачу якісної сировини, були змушені підвищувати ціни на свою продукцію. Після тимчасового зниження вартості на олійні культури, індикативи на завершення тижня демонстрували зростання. Головними причинами такого розвитку подій стали активні торги на внутрішньому ринку та підвищення цін рослинних олій на експортному ринку», – зазначають аналітики УУБ.

Озвучено, як змінилися ціни на зернові та олійні культури1

✅ Українська універсальна біржа продовжує активно працювати на аграрному ринку та пропонує новий рівень сервісу: організований ринок зернових та олійних – БІРЖОВІ ТОРГИ АГРОПРОДУКЦІЄЮ ВІД УУБ. З детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням.

Зовнішній ринок

Торги четверга, 31 жовтня, продемонстрували неоднозначну картину на ринку зернових. Незважаючи на позитивний вплив експортного попиту, ф’ючерси на соєві боби в Чикаго зросли лише незначно. При цьому, ціни на кукурудзу продемонстрували волатильну динаміку, а пшениця завершила торги зниженням.

«Ринкові настрої щодо зниження експортних цін на пшеницю країни-терориста чинили тиск на ринок. Щотижневі обсяги експортних продажів склали 411,4 тис. тонн, що є найнижчим показником за п’ять тижнів», – додають аналітики УУБ.

✅ Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB, далі – «поділитись номером» і обираєте розділ «Аналітика».

0
Перегляди: 0

AgroNews

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь