USAID поставив дизельні генератори на елеватори українських агроекспортерів

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 35
Ви зараз переглядаєте USAID поставив дизельні генератори на елеватори українських агроекспортерів

Проєкт USAID «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) доставив 10 дизельних генераторів потужністю від 80 до 544 кВт для шести українських аграрних експортерів, щоб вони могли працювати під час відключень електроенергії.

Про це повідомляє пресслужба Проєкту.

Один із таких експортерів — компанія «НІБУЛОН», три філії якої, розташовані в Одеській, Полтавській та Черкаській областях, отримали три потужні генератори від Проєкту USAID. Філії «НІБУЛОНу» не мають систем резервного живлення, що створює додаткові ризики під час енергетичної кризи, викликаної обстрілами з боку росії. Черкаський і Полтавський елеватори мають одночасну потужність зберігання зерна 75 600 і 76 000 тонн відповідно. Одеська філія призначена для перевалки зерна морем і має потужність 300 тис. метричних тонн на місяць. Ці нові генератори потужністю 420 кВт кожен забезпечать повноцінну роботу в разі відключення електроенергії та продовження логістичних процесів для зберігання та відвантаження зерна. Ці генератори збільшать потужність «НІБУЛОНу»  приблизно на 52 тис. тонн на рік. Раніше Проєкт USAID надав «НІБУЛОНу»  50 вагонів-зерновозів, обладнання для перевірки зерна та пробовідбірники, двоє автомобільних та двоє поїзних ваг, а також три пересувні зернонавантажувачі з двома корморозвантажувачами. У сукупності це обладнання дозволяє Нібулону знизити витрати на експорт зерна, незважаючи на втрату частини активів через повномасштабну війну росії проти України.

Крім того, Проєкт USAID поставив в АР «Бориспіль» Київської області два генератори потужністю 80 кВт та 420 кВт. АР «Бориспіль» — виробник зернових та олійних культур, володіє 42 тис. га землі та двома сучасними елеваторними комплексами в Київській та Житомирській областях, що забезпечує безперебійне сушіння, зберігання та відвантаження високоякісного зерна. АР Бориспіль оцінює, що з цими двома генераторами експортні потужності компанії зростуть на 15 тис. тонн на рік. Раніше Проєкт USAID надав АР «Бориспіль» 25 вагонів-зерновозів та двоє автоваг для збільшення потужностей компанії з транспортування зерна.

agrarii-razom

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь