Жінки в Агро: додатковий освітній модуль для фахівчинь від «Сингента»

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 5
Ви зараз переглядаєте Жінки в Агро: додатковий освітній модуль для фахівчинь від «Сингента»

Про це повідомляє пресслужба компанії.

До першого навчального модуля «Жінки в Агро» долучилися 25 учасниць – від керівниць департаментів агрохолдингів і власниць фермерських господарств до агрономок, фахівчинь та керівниць лабораторій, а також науковиць. Відгуки учасниць – дуже позитивні і надихаючі.

Навчальний проєкт «Жінки в Агро» – це літні та осінні модулі з теоретичними й практичними класами і тренінгами на різноманітні актуальні теми: точне землеробство, цифровізація і автоматизація агродіяльності, інновації у сфері розробок і досліджень ЗЗР, біопродуктів і в діагностиці хвороб, огляд польових дослідів на пшениці, кукурудзі, соняшнику та сої.

Акцент навчального проєкту саме на жінок дає додатковий імпульс до розвитку масштабнішого освітнього руху, щоб допомогти їм професійно втриматися в індустрії, особливо у часи турбулентності й колосального навантаження, удосконалити знання та створити свою навчальну power-community в агро за підтримки експертів «Сингента».

Повномасштабна війна проти України має значний вплив на країну в цілому й на ринок праці в агросекторі зокрема. Наслідки війни призвели до серйозної нестачі чоловічої робочої сили на сільгосппідприємствах.

«Щоб компенсувати це явище, на ринку спостерігається помітний перехід до працевлаштування в агросекторі більшої кількості жінок, водночас із цим з’являються як виклики, так і нові можливості. Серед викликів – необхідність прискореного розвитку навчання жінок у контексті розширення їхніх можливостей. В індустрії досі не вистачає прикладних сучасних ініціатив, які були б спрямовані на підтримку фахівчинь в агро. Важливо підходити до цього питання всебічно, наприклад, пропонувати супровід і навчання як для вже досвідчених спеціалісток, так і для тих, хто тільки розпочинає свій шлях у галузі. «Сингента» відчуває, що тиск на жінок наразі подвійний і їм потрібна підтримка. Ми зі свого боку можемо її надати у сфері агроосвіти й навчання тим, хто готовий розвиватися у цьому напрямі. Тож віднедавна відкрили навчальний модуль із фокусом на жінок на платформі Агрошколи, що вже працює у нашому R&D центрі. Ми прагнемо допомогти учасницям опанувати нові знання і вміння, які не лише дадуть новий поштовх у професійному розвитку, а й полегшать їхній шлях адаптації та інтегрування в професійний агросвіт», – коментує Костянтин Іванюк, директор відділу маркетингу ЗЗР компанії «Сингента» в Україні.

Експерти в «Сингента», а також у багатьох інших вітчизняних та міжнародних агрокомпаніях відмічають, що посилена участь жінок в агросекторі може забезпечити суттєве розширення їхніх можливостей на ринку і спонукатиме до більшого визнання їхнього внеску у виробництво продуктів харчування та розвиток сільськогосподарської економіки.

 

Syngenta – це світовий лідер агробізнесу, який виробляє високоякісні засоби захисту рослин і насіння польових та овочевих культур, забезпечуючи фермерів інноваційними рішеннями задля підвищення і покращення якості врожаїв, водночас долаючи виклики, пов’язані зі зміною клімату, збереженням біорізноманіття та родючості ґрунтів у сталий спосіб. За 22 роки діяльності в Україні компанія сформувала згуртовану та надійну команду експертів у галузі сільського господарства, міцне партнерство з науковими установами та урядовими і неурядовими організаціями, продовжуючи інвестувати в розвиток інфраструктури бізнесу, зокрема, у потужність науково-дослідницької діяльності, щоб якісно і швидко задовольняти потреби клієнтів, надавати доступ до інновацій і проривних технологій локально. Syngenta є частиною групи компаній Syngenta Group – одного з найбільших світових розробників сільськогосподарських технологій, що налічує майже 60 000 співробітників, здійснює свою діяльність у понад 100 країнах світу та тісно співпрацює з виробниками і партнерами для досягнення чотирьох пріоритетів сталого розвитку, а саме: Вища врожайність, менший вплив; Відновлення ґрунту та природи; Покращення добробуту сільських територій; Стале виробництво. Ці пріоритети ґрунтуються на практиках відновлювального сільського господарства, спрямованих на підтримку та відновлення здоров’я ґрунтів, захист клімату та біорізноманіття, а також на підвищення продуктивності та прибутковості фермерських господарств

agro-business

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь