Агрокомітет пропонує Кабміну відновити попередні функції Мінагрополітики

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 8
Ви зараз переглядаєте Агрокомітет пропонує Кабміну відновити попередні функції Мінагрополітики

Комітет аграрної політики на позачерговому засіданні прийняв рішення звернутися до Прем’єр-міністра України, Кабінету Міністрів України, щоб Міністерство аграрної політики було відновлене в його попередніх функціях до ліквідації. Про це повідомляє agronews.ua.

Окрім цього комітет підтримав рішення, що меліорація теж має входити в Міністерство аграрної політики.

Нагадаємо, Іван Слободяник, голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів та Агро-Продовольчої Ради наголошував, що Мінагрополітики треба передати ще й сільський розвиток і меліорацію.

«В країнах ЄС Міністерство аграрної політики йде ще з сільським розвитком, а в Україні сільський розвиток взагалі в Міністерстві інфраструктури. На нашу думку, потрібно відновлювати міністерство в тих функціях, які були до ліквідації і об’єднання з іншими міністерствами. Плюс варто було б передати координацію меліорацією в Мінагро, бо після посухи зрошення стане завданням саме аграрного міністерства, а не Мінекології, як є зараз», – прокоментував Слободяник.

Всі аграрні асоціації, які були присутні на засіданні підтримали вищезгадану позицію комітету!

Нагадаємо, Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2020 р. №1344 щодо забезпечення реалізації комплексного відновлення діяльності Мінагрополітики, формування і запуск профільного міністерства мало початися з 1 лютого, але в зв’язку з додатковими консультаціями це питання відкладається до 1 березня 2021 р. 

AgroNews

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь