Агрокомітет розглядає правки до законопроєкту № 2194 про дерегуляцію земельних відносин

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 9
Ви зараз переглядаєте Агрокомітет розглядає правки до законопроєкту № 2194 про дерегуляцію земельних відносин

Сьогодні Комітет ВРУ з питань аграрної та земельної політики під час засідання продовжив розгляд проєкту Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин реєстраційний номер – 2194. Про це повідомив на своїй Facebook сторінці народний депутат України, Олег Мейдич, пише agronews.ua.

“Аби винести проєкт Закону на розгляд у другому читанні, маємо розглянути всі запропоновані правки та зауваження. А від так будемо доопрацьовувати проєкт і на наступному засіданні 05 лютого 2021 року”, – зазначив Мейдич.

Нагадаємо, аграрні асоціації засуджують провал голосування по законопроєкту 2194. Агро-Продовольча Рада, Всеукраїнський Конгрес Фермерів, Всеукраїнська Асоціація Громад та інші громадські об’єднання засудили провал голосування законопроєкту 2194 – Проєкту Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин. Про це йдеться в заяві, яку випустили профільні асоціації.

AgroNews

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь