Amazone представив додаток MySpreader App для розкидачів добрив

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 8
Ви зараз переглядаєте Amazone представив додаток MySpreader App для розкидачів добрив

Компанія Amazone розробила додаток MySpreader App, який об’єднує в собі три функції для розкидачів добрив Amazone. Інтуїтивне управління та зручне регулювання розподільника добрив лежать в основі концепції «все в одному».

Про це повідомляє прес служба компанії.

Залежно від моделі розкидача, ширини захвату, типу добрив та їх норми внесення, зручний додаток для внесення добрив генерує точні рекомендації щодо регулювання безпосередньо на полі. Додаток постійно оновлюється, так що на початку кожного сезону кінцевий споживач має доступ до актуальної інформації. 

Особливість програми mySpreader App полягає у тому, що оператор може шукати добрива, наприклад, за назвою, хімічним складом, розміром гранул або насипною щільністю.

Другим елементом додатка mySpreader App є цифровий та мобільний тестовий набір EasyCheck. У цьому тестовому наборі пластикові килимки просто поміщаються у полі через певні проміжки часу, розкидаються й фотографуються. Потім EasyCheck обчислює ступінь покриття кожного килимка. На основі цих значень App пропонує вдосконалені налаштування поперечного розподілу добрив через розкидач Amazone, що дозволяє оператору швидко оптимізувати точність догляду за рослинами.

Доповненням до MySpreader App є EasyMix App, що розробляє рекомендації з налаштування для змішаних добрив. Якщо складові частини суміші мають різні фізичні властивості, то точне внесення добрив стає дедалі важчим, особливо при збільшенні робочої ширини. EasyMix визначає оптимальний компроміс між різними складовими та пропонує оптимальні установчі значення для розкидачів Amazone ZA-TS і ZG-TS.

Новий додаток Amazone mySpreader App об’єднав переваги всіх додатків для оптимізації ефективності роботи. Додаток MySpreader доступний в App Store і може бути завантажений на смартфони з операційною системою Android 7 або iOS 11.

Bluetooth-адаптер та активація ліцензії для розкидачів ISOBUS доступні як спеціальний додаток з опцією mySpreader Connect. Всі налаштування розподільника добрив можна перенести з програми mySpreader App в розподільник добрив Amazone через адаптер Bluetooth. Це економить час та дозволяє уникнути помилок при налаштуванні.

agrarii-razom

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь