АМПУ за рік отримала понад 2,6 млрд грн чистого прибутку – до держбюджету направлено 3,6 млрд грн

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 8
Ви зараз переглядаєте АМПУ за рік отримала понад 2,6 млрд грн чистого прибутку – до держбюджету направлено 3,6 млрд грн

АМПУ за рік отримала понад 2,6 млрд грн чистого прибутку – до держбюджету направлено 3,6 млрд грн 3 февраля, 2021

За 2020 рік ДП «Адміністрація морських портів України» отримало чистого прибутку 2,654 млрд  грн. Показник чистого доходу від реалізації продукції становить 7,375 млрд грн. До державного бюджету та цільових фондів перераховано 3,619 млрд. грн. Про це повідомляється на сторінці АМПУ у Facebook.

За словами керівника підприємства Олександра Голодницького, фінпланом на 2021 рік передбачено отримання чистого доходу від реалізації продукції в розмірі майже 7,8 млрд грн і доходів в розмірі 8 млрд грн. Разом з тим, підприємство планує досягти більш 2 млрд грн чистого прибутку. Загальна сума виплат до державного бюджету та цільових фондів в наступному році повинна скласти 3,8 млрд. грн.

Капітальні інвестиції передбачені в обсязі 970 млн грн. Зокрема, на капітальне будівництво буде направлено 95 млн грн, на придбання основних засобів і нематеріальних активів – 185 млн грн, на модернізацію, модифікацію (добудова і дообладнання, реконструкція) основних засобів – 467 млн грн., на капітальний ремонт естакад і доріг, причалів, флоту, будівель і споруд – 223 млн грн.

agro-yug

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь