АСТАРТА завершила оптимізацію цукрових активів

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 9
Ви зараз переглядаєте АСТАРТА завершила оптимізацію цукрових активів

АСТАРТА завершила процедуру продажу двох цукрових заводів у Харківській області – Савинського та Новоіванівського.

Як повідомлялось раніше, в 2020 році менеджмент Компанії сфокусувався на підвищенні прибутковості цукрового сегмента та оптимізації відповідних активів шляхом концентрації виробництва на ключових цукрових заводах.

Враховуючи, що в Харківській області не вистачає сировини та виробників цукрових буряків, продаж неключових активів у цій області допоможе Компанії вивільнити внутрішні ресурси на користь основних цукрових заводів, що розташовані в Полтавській, Вінницькій та Хмільницькій областях.

Цукрова галузь України протягом декількох років знаходилася під тиском низьких цін не тільки на внутрішньому ринку, а й на міжнародному, що стримувало експорт. Це призвело до того, що багато виробників були вимушені вийти з ринку або зменшити виробництво. 

Бізнес-модель АСТАРТИ та її репутація як виробника високоякісного цукру побудована на основі багаторічної співпраці із провідними українськими виробниками напоїв та кондитерської продукції. Оптимізуючи цукрові виробничі активи, Компанія прагне продемонструвати, що є надійним партнером для своїх клієнтів, з якими побудувала довгострокові відносини.

ІЦ УАК за матеріалами astartaholding.com

agroconf

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь