Черкаський «Азот» збільшив обсяги виробництво міндобрив на 11%

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 9

У 2020 році Черкаський ПрАТ «АЗОТ» виробив 1,748 млн азотних мінеральних добрив.

Про це повідомляється на офіційному сайті групи підприємств азотного бізнесу Group DF.

 Зокрема, товарної аміачної селітри було вироблено 513,2 тис. тонн, товарного карбаміду – 575,2 тис. тонн, карбамідо-аміачної суміші (КАС) – 644 тис. тонн, аміачної води – 16,1 тис.тонн.

 Також за звітний період підприємство виробило 905,7 тис.тонн аміаку та 653,8 тис. тонн неконцентрованої азотної кислоти, що є сировиною для виробництва азотних добрив.

«Ми враховуємо не лише цінову кон’юнктуру ринку, а й маржинальність кожного окремого продукту. Особливість року: майже 100% завантаження потужностей та стрімке зростання виробництва найпопулярніших добрив – аміачної селітри (+9,7%) та КАС (+33%). Ці добрива найбільш затребувані на ринку. По КАСу ми будем максимально нарощувати обсяги виробництва і надалі. Інвестиційні пріоритети не змінюються – розвиток промислових майданчиків та модернізація виробництва», – констатував голова Правління ПрАТ «АЗОТ» Віталій Скляров.

У 2020 році виробіток КАСу виріс з 482,5 тис. тонн до 644 тис. тонн. «Азот» випускав чотири види карбамідо-аміачної суміші з різним вмістом азоту та сіркою: КАС-32, КАС-30, КАС-28 і КАС+S .

За словами Віталія Склярова, нарощування випуску сировини, зокрема, неконцентрованої азотної кислоти, вдалося завдяки модернізації відділення №1 цеху М-5 з виробництва неконцентрованої азотної кислоти. Проєкт тривав майже 1,5 роки, обсяг інвестицій склав 18 млн грн.

Нагадаємо, Group DF модернізувала черкаський «Азот».

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь