Claas Axion 960 Cemos став Трактором року-2021 у номінації Sustainable

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 9
Ви зараз переглядаєте Claas Axion 960 Cemos став Трактором року-2021 у номінації Sustainable

Компанія Claas отримала перемогу у номінації Sustainable на конкурсі «Трактор року-2021» за трактор Claas Axion 960 Cemos як екологічно безпечний.  

endshio.jpg yaros.jpg galop-bt-okean.jpg kapelnuy-poliv1.jpg harvard-okean.jpg

Про це повідомляє прес-служба Claas.

“Щороку журі, що складається з 26 журналістів-аграріїв з 25 країн, вручає премію «Трактор року». Зазвичай переможці нагороджуються щорічно почергово в EIMA або Agritechnica. В цьому році, в зв’язку з пандемією COVID-19, церемонія нагородження відбулася практично вперше й транслювалася у прямому ефірі. Як переможець у номінації «Трактор року-2021» у категорії «Екологічно безпечний» Claas Axion 960 Cemos зміг здобути перемогу над 17 іншими фіналістами. Це вже друга нагорода Sustainable TotY, яка присуджується тракторам, що відрізняються особливо екологічною технологією”, – йдеться у повідомленні.

Член правління та відповідальний за продажі й обслуговування Claas Крістіан Радонс зазначив, що унікальна система Cemos для тракторів довела, що крім чистого ефекту баластування й тиску в шинах значно підвищується загальна ефективність.

“Це вигідно не тільки фермерам та підрядникам з точки зору витрат часу й коштів, але і з точки зору навколишнього середовища у багатьох аспектах. Споживання пального, викиди CO2 й ущільнення ґрунту — це тільки три моменти, на які з точки зору екології Cemos для тракторів робить позитивний вплив”, Крістіан Радонс – член правління та відповідальний за продажі й обслуговування Claas.

agrarii-razom

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь