Deguillaume розробив інноваційний самоскид для рідких та сипучих вантажів

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 7
Ви зараз переглядаєте Deguillaume розробив інноваційний самоскид для рідких та сипучих вантажів

Компанія Deguillaume розробила самоскид «2 в 1» Fusion, який, за словами виробника, має заощадити час, пальне та кошти на придбання машини.

endshio.jpg yaros.jpg galop-bt-okean.jpg kapelnuy-poliv1.jpg harvard-okean.jpg

Про це повідомляє прес служба виробника.

Інноваційний самоскид «2 в 1» Fusion, номінований на премію SIMA Innovation Awards, здатний перевозити тверді й навіть рідкі матеріали. 

“Мова йде, перш за все, про виключення транспортування порожньої машини, таким чином знижуючи рівень шкідливих викидів”,- Сільвен Карпентье – один з керівників групи Dangreville, власник компанії Deguillaumе.

Універсальний самоскид Deguillaume Fusion не лише герметизує двері за допомогою ущільнювачів, а й має гідравлічне подвійне герметичне дно у кабіні та відкриті поперечні перегородки, які розгортаються для забезпечення повної безпеки транспортування рідких матеріалів.

Транспортна ширина самоскида Fusion дозволяє рухатись при швидкості 40 км/год, на відміну від цистерн для рідкої органіки, які втрачають цю перевагу й обмежені до 25 км/год.

Універсальний самоскид Fusion здатен транспортувати будь-які типи вантажів.  

“У нього навіть є перевага, що полягає в тому, що він справляється з найбільш крихкими культурами, такими як картопля, завдяки своєму подвійному рухомому дну. Deguillaume навіть обладнано двома типами бункерів, один з яких виконаний з нержавіючої сталі, а інший — з алюмінію, для збільшення вантажопідйомності. Це єдина наразі модель, яка зможе перевозити 56 м³ силосу і, як тільки її подвійне дно буде прибрано, не менше 21 м³ — гною або збродженого осаду”,-Сільвен Карпентье – один з керівників групи Dangreville, власник компанії Deguillaumе.

Fusion використовує заправний конус спереду та має зливний клапан ззаду для спустошення в бак або для подачі пального або самохідної машини в поле.

agrarii-razom

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь