Експорт кукурудзи обмежено 24 млн тоннами на 2020/21 маркетинговий рік

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 9

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та учасники зернового ринку дійшли згоди щодо визначення граничних обсягів експорту кукурудзи на рівні 24 млн тонн на 2020/2021 МР.

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Відповідні зміни будуть внесені у додаток до Меморандуму про взаєморозуміння між учасниками зернового ринку. 

Сторони також домовились, у разі необхідності, переглянути затверджений граничний обсяг кукурудзи, дозволений до експорту, після оприлюднення офіційної статистичної інформації про виробництво культури у 2020 році.

«Наразі за даними регіонів прогнозоване виробництво кукурудзи складає 30,3 млн тонн – це один із найкращих врожаїв кукурудзи за всі роки. Мінекономіки вважає, що жодних проблем з експортом кукурудзи на зовнішні ринки або ймовірного дефіциту цієї культури на внутрішньому ринку – немає. Для подальшого забезпечення прогнозованості і сталості ринку зернових Мінекономіки підтримує пропозицію аграрних асоціацій про включення позиції кукурудзи до Меморандуму з визначенням граничних обсягів експорту на рівні 24 млн тонн», – констатував міністр розвитку економіки торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

В міністерстві вважають, що сьогодні в Україні залишається необхідна кількість кукурудзи, що в повній мірі задовольнить внутрішній ринок. Також Мінекономіки не вбачає жодних ризиків для розвитку галузі рослинництва і тваринництва, забезпечення внутрішнього ринку кормами та можливості виконання експортних зобов’язань суб’єктами господарювання.

Нагадаємо, чикагські ф’ючерси на кукурудзу поступово знижуються.

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь