Фермер розповів як бореться зі шкідниками томатів

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 7
Ви зараз переглядаєте Фермер розповів як бореться зі шкідниками томатів

У фермерському господарстві «Сільгосппродукт», що в селі Новоолексіївка Херсонської області, при захисті томатів покладаються на щоденний моніторинг керівника господарства. При наявності досвіда він надійніший, ніж використання пасток.

Про це повідомляє журнал «Плантатор».  

«Моніторинг на наявність совок провожу щодня. Так, о сьомій ранку, коли ще на полі не зійшла роса, я захожу в рядок і починаю ворушити кущі. Якщо хоча б одну комаху побачу, одразу починаємо проводити обприскування», – розповів Сервер Сеітмеметов, керівник  ФГ «Сільгосппродукт».

Два роки тому, за рекомендаціями представників відомої хімічної компанії, у господарстві розставляли пастки з приманкою для комах. Але коли в приманку потрапляли комахи, застосовувати інсектицид було вже запізно. Крім того, використовувати пастки було незручно, бо обприскувачі постійно збивали їх. 

«Відтоді я покладаюся лише на себе, адже мій моніторинг – більш надійний, особливо коли маєш великий досвід», – додав фермер. 

Інсектицидні обробки проти трипсів, попелиць та інших шкідливих комах проводять раз на 7 днів. Захист від совки – в середньому 1 раз на 3 тижні.  

Довідка: Площа зернових культур у ФГ «Сільгосппродукт» 190 га, овочеві культури займають 165 га, з яких цибуля – 20 га, огірки – 15 га, решта 130 га відведені під томати. Помідори тут вирощують на переробку та на свіжий ринок. На томатах отримують урожай 95 т/га.

agro-business

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь