Фермер з Житомирщини вчить у своєму відеоблозі як вирощувати свиней

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 9

Фермер Олександр Дмитрук з Житомирщини знімає та веде відеоблог, в якому розповідає про свиней з власного господарства – таким чином чоловік хоче допомогти людям, які хочуть відкрити свою справу та займатися розведенням свиней.

Повідомляє SEEDS.org.ua за інформацією Суспільного.

За словами фермера, власний відеоблог чоловік розпочав, щоб підтримати розвиток фермерського руху в Україні:

“Оскільки я маю досить стабільну і досить просту, і досить прибуткову технологію вирощування, то я просто вирішив поділитися своїми знаннями та напрацюваннями з іншими, бажаючими вирощувати свиней.

Я зняв там декілька відео і давно вже, чесно признаюся, не було в мене відео про свиней, тому що виклав там те, що я знав, і щось додати нового, то я поки що на тих відео зупинився. Але є деякі ідеї, які я випробую і в скорому часі будуть нові відео, які принесуть комусь користь”.

Про свиней фермер знає все. За одні пологи свиня здатна народити від 10 до 14 поросят. Біля свиноматки вони перебувають впродовж місяця, згодом поросят переводять в іншу клітку на догодівлю, каже Олександр Дмитрук.

На відгодівлю одного поросяти від 25 кілограм (бо такі  норми: від народження – до 25 кілограм і від 25 – до забою), йде близько 300 кілограм комбікорму, додає фермер.

“Це порося народилося 2 дні тому, воно 28 днів від народження буде знаходитися біля свиноматки. Не маю цілі вигодовувати великих свиней, свиня має рости швидко, а не велика рости. Наша ціль вирощувати гібридних свиней, які швидко ростуть”, – розповідає Олександр Дмитрук.

agroter

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь