Фермер з півдня України засіяв коріандром засніжене поле

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 6
Ви зараз переглядаєте Фермер з півдня України засіяв коріандром засніжене поле

Унікальний досвід сівби агрокультури взимку за наявності снігу продемонстрував фермер  Ернест Абубуллаєв. Днями він почав сіяти коріандр.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Господарство Ернеста Абубуллаєва спеціалізується на технології ноу-тілл. Нещодавно, під час снігопаду та за температури мінус 4 °C провели сівбу лікарської культури коріандр.

Насіння для сівби в господарстві фермера використали сорту «Янтарь», а площа посіву скала 320 га. Цікаво, що сіяли як вдень, так і вночі, добрив не вносили.

Термін сівби визначили експериментальним способом, адже лютий вважають вже запізнілим терміном. В умовах півдня України посіви погано розвиваються, тому вирішили спробувати у січні.

«Термін сівби вважаю оптимальним, адже осінні посіви у нас не виживають, а весняні погано розвиваються. Загалом насіння коріандру довго сходить, тому січнева сівба має бути найкращою. Сівбу вели за технологією ноу-тілл», — розповів Ернест Абубуллаєв.

P.S. На нашому сайті Ви можете переглянути перелік сортів, які зареєстровані в Україні, зокрема і сортів коріандру. Також Ви можете переглянути оголошення щодо їх продажу або розмістити своє.

agrarii-razom

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь