Фермера із Мирного ошукали на 1 млн грн інтернет-шахраї

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 7
Ви зараз переглядаєте Фермера із Мирного ошукали на 1 млн грн інтернет-шахраї

П’ятдесятирічний фермер із села Мирне (Біляївський р-н, Одеська обл.) замовив в інтернеті добрива. Вніс за них більше мільйона гривень передоплати, але товару так і не отримав. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на bilyayivka.city.

Після цього він звернувся із заявою до поліції. Виявилося, що за останній місяць це не єдиний випадок в районі інтернет-шахрайства.

За інформацією Одеського районного управління поліції № 2 з початку року (тобто протягом лише 40 днів) до управління надійшло майже десять заяв від жителів району, які довірливо поставилися до незнайомих онлайн-продавців і, як результат, втратили свої гроші.

Так, 34-річна жителька села Петрове теж замовила на одному з сайтів автомобіль з Європи і перерахувала невідомій особі більше ста тисяч гривень передоплати. Транспорт жінка так і не дочекалася.

Інші ошукані мешканці втратили до 10 тис. грн. Ситуації шахрайства схожі — замовлення товару через ОЛХ, через інші інтернет портали. Були випадки, коли люди повідомляли свої дані банківської картки особам, які телефонували їм і представлялися працівниками банку. В результаті з їх рахунку зникали гроші.

«Вибираючи товар в інтернеті, купуйте його у перевірених продавців і розраховуйтеся тільки після отримання та перевірки. Ці умови можна обговорити з продавцем перед покупкою. Будьте пильними і бережіть своє майно», — наголошує начальник Одеського районного управління поліції №2 Вадим Кулібаба.

За усіма зареєстрованими фактами правоохоронці розпочали провадження за статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Наразі проводять заходи, які зможуть допомогти встановити правопорушників і притягнути їх до відповідальності згідно з чинним законодавством.

 

propozitsiya

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь