Єврокорм: екологічні рішення для діяльності свинокомплексів та приватного сектору

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 5
Ви зараз переглядаєте Єврокорм: екологічні рішення для діяльності свинокомплексів та приватного сектору

Концентрація аміаку в повітрі небезпечна для здоров’я людей і, навіть, може стати причиною смерті. Аміак подразнює очі і дихальні шляхи, з’являються сльозотеча, біль у горлі, кашель, стає важко дихати.

Однак в корпорацію “Єврокорм” переконані, що простими рішеннями – змінами в програмах годівлі свиней – проблему з аміаком можна вирішити повністю, або зробити її менш значимою.

Причиною забруднення повітря свиноферм аміаком, а далі і населених пунктів – є саме годівля. Тому через годівлю тварин потрібно її і вирішувати, стверджують у корпорації. З метою пропозиції нижчої ціни на премікси виробники зменшували в них вміст синтетичних амінокислот. Натомість, для сучасної генетики, яка швидко росте, амінокислоти критично потрібні. Однак, недоброчесні продавці преміксів зменшують кількість синтетичних амінокислот у преміксах і компенсують їх великою кількістю білкових компонентів – соєвих та соняшникових шротів та макух у комбікормах. Як правило, результат невтішний і є головною причиною проблем у стосунках з громадами та проблемами зі здоров’ям працівників свинокомплексів.

З преміксами корпорації “Єврокорм” легко і швидко можна ці проблеми вирішити, знизити виділення азоту в навколишнє середовище до 50% без негативного впливу на здоров’я і продуктивність тварин. Концепція низькопротеїнових раціонів корпорацію “Єврокорм” із використанням преміксів з високим вмістом синтетичних амінокислот – ключовий фактор екологічного та економічного виробництва!

 

______________________

Спеціально розроблені кормові програми корпорації “Єврокорм” зменшують навантаження на організм тварин, сприяють покращенню обміну речовин, зменшують кількість травних розладів, позитивно впливають на загальне здоров’я тварин та резистентність до інфекційних хвороб, сприяють кращому формуванню м’язової маси, покращують якість м’яса

______________________

 

З додаванням синтетичних амінокислот в раціони свиней в кількостях, що точно відповідають потребам тварин, корпорації “Єврокорм” вдалося мінімізувати шкоду навколишньому середовищу і при цьому забезпечити найнижчу собівартість продукції свинарства – на рівні 30-35 грн/кг. Спеціально розроблені кормові програми корпорації “Єврокорм” зменшують навантаження на організм тварин, сприяють покращенню обміну речовин, зменшують кількість травних розладів, позитивно впливають на загальне здоров’я тварин та резистентність до інфекційних хвороб, сприяють кращому формуванню м’язової маси, покращують якість м’яса.

При згодовуванні низькопротеїнових раціонів корпорація “Єврокорм” лише незначна кількість амінокислот виділяється з сечею, в результаті, на проведення цих обмінних процесів витрачається менше енергії, свині споживають більше кормів, навіть, при високих температурах, краще ростуть. Зі зниженням кількості виділення та концентрації азоту – покращується якість повітря в приміщеннях і за периметром свинокомплексу.

Зниження рівня протеїну у фінішних комбікормах на 2% при одночасному додаванні синтетичних амінокислот знижує виділення азоту на 20-30% без зниження продуктивності тварин. Особливо відчутною ця різниця для свинокомплексів розташованих в межах населених пунктів. Тільки впровадження низькопротеїнових раціонів прибере постійні скарги від населення через специфічний запах.

Єврокорм – найінноваційніша кормова компанія в Україні.

agro-business

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь