Інноваційний гербіцид Конвой від НЕРТУС має широке вікно застосування

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 8
Ви зараз переглядаєте Інноваційний гербіцид Конвой від НЕРТУС має широке вікно застосування

Інноваційний гербіцид Конвой, який розробили фахівці з захисту рослин НЕРТУС, консолідував сучасні знання з агрономії та висококласні технології виробництва.

Про це AgroTimes розповів Сергій Сафонов, агроном консультант компанії Нертус.

«Це гербіцид широкого спектру дії для захисту посівів зернових колосових культур від однорічних і багаторічних дводольних бур’янів. Ефективний результат за один прохід забезпечує поєднання в препараті трьох діючих речовин – Трибенурон-метил, 300 г/кг, Флорасулам, 105 г/кг та Трисульфурон, 95 г/кг», – зазначив фахівець.

Він наголосив, що гербіцид Конвой від НЕРТУС має широке вікно застосування – від фази 3-х листків до виходу прапорцевого листка. До того ж цей інноваційний гербіцид діє за низьких температур (від +5 °С). Щоправда, у прохолодних погодних умовах строк повної загибелі бур’янів подовжується на 5-10 днів.

Гербіцид Конвой також ефективно знищує падалицю хімічних соняшників, зокрема, тих, що вирощують за технологією Express/Sumo або Clerfield.

Вододисперсні гранули препарату розфасовано у пластикові банки по 0,25 кг. Норма його застосування становить від 40 до 50 г на гектар, однієї банки вистачає на 5 гектарів.

Нагадаємо, компанія НЕРТУС запроваджує фінансові Аграрні розписки.

agro-business

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь