InnovaFeed та ADM побудують найбільший у світі завод із виробництва кормів із комах

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 11
Ви зараз переглядаєте InnovaFeed та ADM побудують найбільший у світі завод із виробництва кормів із комах

Французька біотехнологічна компанія InnovaFeed і переробник зерна і трейдер ADM (США) планують побудувати в американському Іллінойсі найбільший у світі завод із виробництва протеїнів із комах.

Про це пише All About Feed.

Звістка компаній про будівництва з’явилася на тлі зростання світових цін на зерно і посилення поставок. Білки з комах стають популярними як стійка альтернатива рибному борошну та іншим високобілковим кормам, оскільки все більше компаній зосереджуються на зниженні свого вуглецевого сліду.

Новий завод вироблятиме 60 тис. тонн тваринного кормового білка на рік із високопоживної Hermetia Illucens (чорної львинки), а також 20 тис. тонн олії для раціонів свиней і птиці, 400 тис. тонн добрив. Будівництво заплановано на наступний рік.

Завод буде побудований поруч із комплексом ADM із перероблення кукурудзи, і використовуватиме побічні продукти кукурудзи як корм для комах, а також відпрацьоване тепло і пар, що надходять із переробного заводу.

За даними компаній, у результаті спільної роботи буде викидатися на 80% менше CO2, ніж на окремому підприємстві.

У заяві InnovaFeed зазначається, що супутні продукти на основі кукурудзи ADM Decatur перероблятимуться на місці для годування комах через інфраструктуру, пов’язану з майданчиком. Ця виробнича модель дозволить InnovaFeed використовувати 27 МВт залишкової енергії, відновленої в результаті процесу ADM – енергії, яка раніше не відновлювалась.

Нещодавно InnovaFeed запустила ділянку з виробництва білків із комах у Франції. На сьогодні виробничий майданчик є найбільшим у світі – потужністю 15 тис. тонн білків із комах. У кінцевому підсумку вироблена продукція годуватиме 400 тис. тонн свиней, птиці та риби в еквіваленті.

Як повідомлялося, Велика Британія робить ставку на корми для тварин на основі комах.

agro-business

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь