Інвестиція у виробництво сухого картопляного пюре окуповується за 4-5 років

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 25
Ви зараз переглядаєте Інвестиція у виробництво сухого картопляного пюре окуповується за 4-5 років

Інвестиція в реалізацію проєкту з виробництва сухого картопляного пюре і пластівців складає близько 8-10 млн. євро. Окупність в середньому складає 4-5 років, – вважає Олесь Капітанчук, директор компанії «Толсма Текнік».

Про це повідомляють в ГО Ukrainian Green Power.

У повідомленні йдеться про те, що нині український ринок далекий від насичення продуктами переробки картоплі. 

«Нам бракує вітчизняної картоплі фрі, картопляних пластівців, снеків, тощо. А між тим, продукти переробки постійно затребувані: крохмаль може використовуватися у кількох галузях, а міжнародні експерти зазначають, що світові потреби у картоплі фрі щорічно збільшуються на 15% до наявного споживання. При цьому, слід також зазначити, що 100% усієї зазначеної продукції наразі Україна імпортує з-за кордону» , – говориться у повідомленні.

За інформацією провідного спеціаліста технологічних рішень в сфері плодоовочівництва в Україні, директора компанії «Толсма Текнік» Олеся Капітанчука, витіснити імпортну продукцію з вітчизняного ринку допоможе лише створення власної продукції, зокрема особливо цікавим напрямком для картоплярів може стати виробництво сухого картопляного пюре.

«З моєї точки зору, виробництво сухого картопляного пюре – надзвичайно цікавий напрямок. Попит на цей продукт зростає і в Україні і в світі. Сухе картопляне пюре прирівнюється до біржового продукту, легко зберігається і легко транспортується, може бути використаним практично у всіх виробництвах харчової промисловості, і навіть у виробництві пластику. Крім того, сировиною може виступати некондиційна картопля» – зазначив Олесь Капітанчук.

За інформацією експерта, обсяг інвестиційних вкладень в реалізацію проєкту з виробництва сухого картопляного пюре і пластівців на сьогодні складає близько 8-10 млн. євро.

«Окупність кожен рахує по-своєму, але в середньому це 4-5 років» – додав Олесь Капітанчук.

Говорячи про будівництво заводу устаткованого високотехнологічним обладнанням, за словами експерта, оптимальним рішенням для будівництва такого підприємства є обладнання від нідерландської компанії Kiremko. На сьогодні, компанія є лідером на світовому ринку, та виробляє потужне обладнання для переробки бульби.

Говорячи про експортні можливості, Олесь Капітанчук також зазначив, що на світовому ринку наразі є доволі високий інтерес до картопляного пюре з боку країн СНД, Південної Африки, Азії та Близького Сходу.

Довідка: ТОВ «Толсма Текнік» є представником ряду європейських виробників обладнання для зберігання, доробки та переробки овочів, фруктів і ягід. Партнерами підприємства є компанії з Нідерландів, Італії та інших європейських країн. Компанія пропонує комплексні рішення для фермерів, овочевих і плодовоягідних логістичних центрів, підприємств з доробки та переробки овочів і фруктів, надаючи, послуги з монтажу та обслуговування обладнання.

agro-business

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь