Ізмаїльський порт збільшив обсяги перевантаження олії та шроту соняшника

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 6
Ви зараз переглядаєте Ізмаїльський порт збільшив обсяги перевантаження олії та шроту соняшника

Олія та шрот соняшника є традиційними для номенклатури Ізмаїльського морського порту видами вантажів. Переважно це продукція одного з найбільших у регіоні підприємств з переробки агропродукції – ТОВ «Ізмаїл-Трансбалктермінал», виробника рослинної олії, шроту.

За повідомленням Адміністрації морських портів України, вантажопереробку олії здійснює держпідприємство «Ізмаїльській морській торгівельний порт». Шрот та зернова група перевантажуються на терміналі ТОВ «Е.К.О. груп».

Показники вантажопереробки цих видів продукції агропереробки у 2020 року значно покращились. Так, обсяги перевалки олії за 10 місяців поточного року збільшились на 583% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Зерновий термінал ТОВ «Е.К.О. груп» почав роботу рік тому, та стабільно нарощує обсяги вантажопереробки. Якщо за 10 місяців 2019 року цей показник складав лише 3 тис.162 тони, то за аналогічний період поточного року він збільшився до 50 тис. тон.

«Якби не сильна посуха, обсяги були б значно більшими, але у зв’язку з відсутністю зерна, перевантажують переважно шрот та соняшник», – зазначили в АМПУ.

agro-business

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь