Ізраїльська компанія придбала бельгійського виробника штучного м’яса

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 9
Ви зараз переглядаєте Ізраїльська компанія придбала бельгійського виробника штучного м’яса

Ізраїльська компанія Meat-Tech 3D підписала угоду про придбання 100% акціонерного капіталу компанії Peace of Meat PV, піонера бельгійського виробництва штучного м’яса птиці, за 15 млн євро.

Про це повідомляє euromeatnews.

Компанія вважає, що зможе використовувати технології Peace of Meat, зокрема у виробництві нових гібридних продуктів харчування, для прискорення виходу на ринок. Meat-Tech розробляє промисловий процес вирощування і виробництва справжнього м’яса з використанням технології 3D-біодруку, не завдаючи при цьому шкоди тваринам.

Peace of Meat розробила запатентовану технологію біореакторів на основі стовбурових клітин для вирощування тваринного жиру курей і качок без завдання їм шкоди. Цей штучний жир здатен підсилити смак продуктів рослинного походження.

Перше очікуване застосування технології – в гібридних продуктах харчування, які поєднують рослинний білок із штучним тваринним жиром, який має забезпечити м’ясним аналогам якості м’ясистості – смак і текстуру.

За оцінками Meat-Tech, перші гібридні продукти, засновані на технології Peace of Meat, можуть з’явитися на ринку вже в 2022 році.

Відповідно до умов угоди, керівництво Peace of Meat і надалі відіграватиме провідну роль у процесі розвитку.

Це придбання відповідає стратегії зростання Meat-Tech, спрямованій на оптимізацію процесів розвитку і розширення асортименту продукції компанії задля якнайшвидшого проникнення на ринки технологій виробництва штучного м’яса.

Як повідомлялося, Eat me at не розглядає партнерство з виробниками традиційного м’яса.

agro-business

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь