Канадський MacDon презентував нову серію жаток для кукурудзи

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 8

Канадський виробник сільгосптехніки MacDon дебютував у новому для себе сегменті, презентувавши повноцінні жатки для кукурудзи серії C. 

Про це повідомляє прес служба виробника.

Компанія MacDon більш відома як виробник жаток для кукурудзи та ножів Oros. 

“Перші повідомлення про новий напрямок діяльності з’явилися ще в другій половині 2018 р., а цьогорічний продукт з’явився на ринку завдяки новій стратегії розвитку канадського гіганта, багатопрофільної компанії Linamar Corporation, якій належать як бренд Oros (з 1992 р., так і бренд MacDon (з 2018 р.)”,- йдеться у повідомленні.

Нова серія жаток MacDon серії C візуально нагадує лінійку продукції Oros Cornado. Наразі обладнання у яскраво-червоних кольорах бренду є в трьох основних розмірах: 6, 8 та 12 рядків.

“Моделі з подрібнювачем стебел можна ідентифікувати за літерою C поруч з числовим символом. При цьому тільки 8-рядні та 12-рядні машини доступні з гідравлічним складанням для транспортування. У назві вони виділяються додатковою буквою F в кінці позначення”,- зазначається у повідомленні.

Як підкреслює виробник, адаптери міцні, легкі та економічні. Унікальна кутова краплевидна форма роздільників спрямована на те, аби краще справлятися з підйомом полеглих культур, мінімізувати втрати через відскок качанів і легше стежити за рослинами у вигнутих рядах.

Жатки оснащені системою OctiRoll, яка значно зменшує ковзання при опусканні кукурудзи вниз, чим підвищує ефективність обробки.

Агрегат отримав укорочені по довжині ножі, які знижують споживану потужність. При цьому якість прибирання не погіршується, швидкість вертикальних різальних роторів становить 2800 об/хв. Як запевняє виробник, нове рішення гарантує зрізання стебел на частини довжиною 5-7,5 см навіть при швидкості збирання 12 км год.

agrarii-razom

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь