Kotte та Vervaet розробили машину для внесення рідких добрив

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 7
Ви зараз переглядаєте Kotte та Vervaet розробили машину для внесення рідких добрив

Компанії Kotte та Vervaet  представили 4-колісну самохідну машину для внесення рідких добрив Quad.

endshio.jpg yaros.jpg kapelnuy-poliv1.jpg galop-bt-okean.jpg prom-bt-okean.jpg

Про це повідомляє прес служба компаній.

Машина Quad — перший продукт спільної співпраці німецької компанії Kotte та нідерландського виробника Vervaet, угоду про яку вони уклали у вересні минулого року. Quad обладнано самохідною технологією Vervaet та технологією внесення рідкого гною від Kotte доповнює програму самохідних версій Hydro Trike (3-колісна машина) та Hydro Trike XL (5-колісна машина).

Самохідний Quad оснащений 6-циліндровим двигуном Volvo потужністю 550 к.с. з особливо потужною та спеціально розробленою концепцією охолодження, трансмісією CVT та оптимізованим за вагою скловолокнистим баком із GRP на 21000 л. 

Власна вага машини складає близько 20 т. Для ефективного наповнення рідиною використовується 9000-літровий поворотний насос Vogelsang. Опційно може бути встановлений насос на 12000 л або 13500 л з 10-дюймовою трубою. 

Виробниками передбачається широкий вибір шин, починаючи з розміру 900/60 R38. Після цьогорічних тестувань Quad буде представлений на Agritechnica 2021. Серійні моделі будуть доступні для продажів із 2022 р. 

agrarii-razom

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь