KSG Agro розпочав сівбу соняшнику

KSG Agro завершив посівну ярого ячменю та розпочав сівбу соняшнику. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу.

Як уточнюється, ярим ячменем цьогоріч було засіяно майже 700 га, соняшник планується розмістити на 5,9 тис. га

«Цьогорічна посівна кампанія проходить у нетипових і досить напружених умовах через поєднання затяжної зими та надмірного зволоження ґрунтів. Це призвело до зміщення старту польових робіт на кілька тижнів і вимагало від нас максимальної мобілізації ресурсів. Водночас ми свідомо утримувалися від виходу техніки в поле до настання оптимальних умов, щоб уникнути ущільнення ґрунту та зберегти його структуру. Наразі ми працюємо в режимі інтенсивного «наздоганяння», використовуючи кожне сприятливе погодне вікно для проведення посівної», — зазначив голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

За словами директора з рослинництва KSG Agro Сергія Рожковського, кампанія цього року відбувається у форматі «стиснутого вікна», коли основні роботи необхідно виконати у значно коротші терміни, ніж зазвичай. Це створює підвищене навантаження на персонал та техніку, але дозволяє максимально ефективно використати наявну вологу в ґрунті.

Він також додав, що попри пізні строки сівби соняшнику, сформований запас вологи є важливим фактором підтримки врожайності в літній період. Водночас ключовим завданням для KSG Agro залишається дотримання технологічної точності та вибір оптимального моменту для проведення польових робіт, аби забезпечити високий потенціал урожаю.

Джерело:
apk-inform.com

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь