KSG Agro торік збільшив обсяг експорту агропродукції на 46%

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 9
Ви зараз переглядаєте KSG Agro торік збільшив обсяг експорту агропродукції на 46%

Про це повідомила пресслужба компанії.

Зазначається, що KSG Agro, за підсумками минулого року відвантажив іноземним покупцям в країнах Африки та Азії 7 772 т зерна та продуктів харчування, в той час як у 2019 р. загальний обсяг експорту не перевищував 5,3 тис. т.

У минулому році агрохолдинг поставив 3 тис. т пшеничного борошна та 172 т цукру в Лівію, 600 т ячменю в Оман і 4 тис. т кукурудзи в Малайзію. Товари були доставлені на умовах CFR, CIF Incoterms, в контейнерах.

При цьому обсяг експорту борошна збільшився в 2020 р, в порівнянні з 2019 р., в 3,6 рази – з 800 до 3 тис. тонн. Поставки здійснювалися до  Лівії.

Основними покупцями продукції холдингу стали наступні компанії: Alfaras Food Industries та Bab Afriqiya (обидві – м.Місурата, Лівія), Alwessam (м.Тріполі, Лівія);  Omani National Livestock Development, Dhofar Cattle Feed (обидві – м. Салала, Оман) та Hassad food (м. Доха, Катар). 

«За підсумками минулого року ми розширили свою присутність на експортних африканських та азіатських ринках. В умовах карантинного кризи особливо гостро стоїть питання диверсифікації поставок та розширення асортименту продукції, що поставляється. Саме тому ми збільшили кількість експортних позицій й уклали контракти з перспективними компаніями-покупцями на африкансько-азіатських ринках. Особливо важливо, що наш експорт зростає за рахунок продукції з високою доданою вартістю. Зокрема, мова йде про пшеничне борошно, поставки якого в порівнянні з 2019 р. збільшилися майже в 4 рази», – коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

Нагадаємо, 2020 року продукція АПК склала 45% у загальному експорті з України, зберігши лідерство у його товарній структурі.

agrotimes

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь