Молдовські яблука почали експортувати під спільним брендом

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 9
Ви зараз переглядаєте Молдовські яблука почали експортувати під спільним брендом

Цього місяця нові ящики з молдовськими яблуками з маркою Moldova – un gust deosebit (Молдова – особливий смак) вирушили на експорт. 

Про це повідомляє MoldPres.

План розвитку садівництва, схвалений в кінці минулого року урядом Республіки Молдова, передбачає, що Moldova – un gust deosebit стане національним брендом для всіх продуктів в секторі садівництва.

Одним з перших виробників, які вирішили використовувати нову упаковку, є Іон Тулей, менеджер спеціалізованої компанії. 

«Раніше ми продавали фрукти в застарілої упаковці, але прийшов час відповідати новим тенденціям і перевагам споживачів, тому ми легко прийняли новий дизайн упаковки. Наш позитивний, привабливий і професійний імідж, яким ми себе уявляємо на ринках, де ми вже відомі або на нових, дуже важливий», – сказав Іон Тулей.

Новий дизайн 13-кілограмових ящиків для яблук був розроблений за підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Передове сільське господарство в Молдові» в контексті зусиль з модернізації бренду Moldova – un gust deosebit.

Власником марки є Асоціації Moldova Fruct, яка розвиває її понад 6 років.

У 2020 році асоціація допрацювала торгову марку, розробили положення, що регулює правильне використання бренду виробниками. Поки що два виробника отримали право на торгівлю яблуками під оновленою торговою маркою Moldova – un gust deosebit.

Згідно з Положенням про використання товарного знака Moldova – un gust deosebit, фасовані фрукти повинні бути найвищої якості, щоб не ставити під загрозу імідж молдовських фруктів на експортних ринках.

«Це головне завдання Асоціації та її членів – бути впізнаваними на упаковці споживачами, які повинні бути впевнені в якості куплених фруктів», –  сказав виконавчий директор Асоціації Moldova Fruct Юріє Фале.

agro-business

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь