На елеваторах «Астарти» подовжено дію програм лояльності

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 6
Ви зараз переглядаєте На елеваторах «Астарти» подовжено дію програм лояльності

Елеваторні комплекси «Астарти» продовжили Програму лояльності для партнерів на 2021 рік.

Про це повідомляється на сайті компанії.

У Програмі лояльності беруть участь 8 елеваторів «Астарти»: у Полтавській області – Семенівський, Лутовинівський, Яреськівський, Скороходівський, у Вінницькій  – Хмільницький, у Хмельницькій – Красилівський та Війтовецький, а також Чернігівський елеватор.

«З осені минулого року елеватори працюють не тільки з внутрішніми клієнтами – агрофірмами компанії, а й відкрили двері для всіх, хто потребує елеваторних послуг», – констатують у компанії. 
Програма лояльності пропонує шкалу знижок на послуги з перевалки і зберігання зерна, а також пільгові умови оплати. Зокрема,  можливість відтермінування платежу до моменту відвантаження чи переоформлення (а не щомісячно), пільгове зберігання (знижка 25%) для заставних закупівель. Для нових партнерів-агровиробників діє програма «Знайомство», що передбачає знижку 50% на пакет елеваторних послуг при обсягу перевалки від 500 тонн зерна. 

Також елеватори надають в оренду окремі силосні ємності і працюють з нетрадиційною сировиною (наприклад, гранульований шрот, комбікорм, паливні пелети). 

Нагадаємо, «Астарта» отримає $10 млн додаткового кредтного траншу від ЄБРР.

agro-business

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь