На Харківщині бабак Тимко-третій дав свій прогноз на весну

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 8
Ви зараз переглядаєте На Харківщині бабак Тимко-третій дав свій прогноз на весну

У селі Гайдари на Харківщині бабак на ім’я Тимко-третій, відповідно до традиції «дня бабака», дав свій «прогноз» щодо того, якою буде цього року весна. Про це повідомляє Суспільне, пише agronews.ua.

Коли його дістали з його хатки на біостанції Харківського національного університету імені Каразіна в селі Гайдари Зміївського району Харківської області, він «не побачив своєї тіні» через похмуру погоду. Це має означати ранню весну.

Надія Токарська, яка підтримує традицію «дня бабака» на біостанції, витлумачила цей «прогноз» так: «Весна вже настає. Весна буде рання, але це не означає, що через тиждень-два, а треба трошки почекати. А через шість тижнів буде тепло».

Як жартують працівники біостанції, прогнози бабака точні – але на практиці погода їх не завжди дотримується.

dd6da7935e762d5e

Іще одна жартівлива традиція – «прогноз» бабака на якусь актуальну тему року. Нині Тимкові-третьому запропонували обрати найефективніший спосіб лікування від коронавірусу серед предметів, що символізували спорт (іграшкове спортивне знаряддя), здорове харчування (фрукти), посилення імунітету (сало з часником), вакцину, «політ на Марс» (іграшкова ракета) і витримку (фігурка «почекуна»). Бабак із трьох спроб обрав «спорт» і двічі «витримку».

AgroNews

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь