На Харківщині народився олень, який гавкає

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 7
Ви зараз переглядаєте На Харківщині народився олень, який гавкає

В харківському екопарку вперше народилося оленя з роду мунтжак. Через специфічні звуки, які тварина видає у випадку загрози, його називають “гавкаючим”. Тепер в екопарку є три олені-мунтжаки — пара з’явилась в екопарку більше року тому. Про це повідомляє Суспільне, пише agronews.ua.

Оленя народилося у січні. Новонароджений перебуває у вольєрі з батьками і лякається чужих. У звіринці просять харків’ян допомогти з іменем маляти. Через те, що поки невідомо, якої статі оленя, в екопарку просять підписників пропонувати два варіанти імені: у випадку самця і самиці.

“Маленький мунтжак і його доросла рідня пасуться у відкритому вольєрі, обладнаному теплим укриттям від негоди. Для копитних це стандартні умови. Самки вигодовують дітвору самостійно, а їх власний раціон посилений калоріями і вітамінами. У оленів це сіно, овочі і зернові суміші”, — повідомив головний ветеринарний лікар екопарку Андрій Мостовий.

Нагадаємо, що на Волині фермери розводять рідкісних благородних оленів.

Теги: apk agro, Аграрні новини, аграрні новини україни, аграрные новости украины, агроновини, агроновости, агроньюз, Андрій Мостовий, Андрія Мостового, головний ветеринарний лікар екопарку Андрій Мостовий., головного ветеринарного лікаря екопарку Андрія Мостового, мунтжак, На Харківщині народився олень, новини апк, новини сільського господарства, новини України аграрные новости украины, новости сельского хозяйства Украина, новости Украина, олень який гавкає

AgroNews

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь