На Харківщині у селян незаконно відібрали паї

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 8
Ви зараз переглядаєте На Харківщині у селян незаконно відібрали паї

На Харківщині у селян відібрали землю — жертвами шахраїв стали майже сотня людей у кількох населених пунктах Борівського району. Про це повідомляє fakty.com, пише agronews.ua.

Для більшості з них дохід із врожаю — єдиний заробіток. Люди не здавали паї в оренду, а самі обробляли свої ділянки, як раптом дізналися — їхня земля вже в оренді у фермера, якого вони не бачили.

Постраждалі написали звернення до поліції і дали правоохоронцям 10 днів на вирішення питання. Якщо їхні землі не повернуть — виходитимуть на пікети.

Селяни в розпачі — на документах, які вдалося знайти в реєстрі, поруч з їхніми прізвищами підроблені підписи. За їхніми словами, жоден із них не був у нотаріуса і землю нікому не передавав. Більше того — паї восени засіяли озимими, і виходить, що влітку їхній урожай збиратимуть чужі люди.

Фірма, яка вказана як орендар — фермерське господарство Агроземля, зареєстрована у Дворічанському районі в 2019 році, а її керівник — Євген Кубраков мешкає у Полтаві.

Шукає фермерів і поліція, за зверненнями громадян відкрито кримінальне провадження за ст. 190 (Шахрайство). Про земельну аферу люди поскаржились і в облдержадміністрацію — там скликали термінову нараду.

У Харківській обласній державній адміністрації зазначили, що у першу чергу, безпосередньо Східне міжрегіональне управління відпрацює з громадянами звернення до Міністерства юстиції, скаргу для того, щоб скасувати державну реєстрацію, яка була проведена, як ми вважаємо, з порушенням.

В ОДА також повідомили, що як тільки реєстрацію скасують, землі повернуться селянам, далі — справа за поліцією, вони мають розплутати клубок і покарати аферистів.

Селяни ж стверджують, якщо упродовж десяти днів справа не зрушить із місця — перекриють трасу, бо за свою землю готові стояти до останнього.

AgroNews

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь