На Херсонщині проінвентаризовали 25 га лісосмуг

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 5

На Херсонщині проінвентаризовали 25 га лісосмуг 11 августа, 2020

У Виноградівській ОТГ Херсонської області проінвентаризовано 25 га лісосмуг в рамках проекту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО). Про це повідомляється на сторінці Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення м.Херсон у Facebook.

У департаменті повідомляють, що 11 серпня 2020 року відбулося засідання робочої групи з питань збереження в області полезахисних лісосмуг за участі голови Херсонської обласної державної адміністрації.

«Для забезпечення збереження на території області лісосмуг, їх захисних функцій при веденні сільськогосподарського виробництва видано розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про додаткові організаційні заходи щодо збереження полезахисних лісосмуг в області» спільно з проектом Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), якими розроблена модель ефективного управління лісосмугами», – йдеться у повідомленні.

Завдяки проекту на Херсонщині наразі запущено пілотний проект з інвентаризації лісосмуг в Виноградівській ОТГ. Наразі вже перші 25 га проінвентаризовано, громада надалі створюватиме комунальне підприємство для обслуговування лісосмуг та передаватиме їх в оренду.

Пілотний проект став прикладом для інших об’єднаних територіальних громад області, і ще шість виявили зацікавленість у впроваджені проекту на території своїх громад. Однією з них є Григорівська ОТГ, якою вже здійснена інвентаризація 176 га з 454 га земельних ділянок під лісосмугами, це 4 населених пункти. Робота триває. ОТГ потребує залучення додаткових коштів для завершення роботи з інвентаризації лісосмуг.


Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь