На Хмельниччині за кошти ЄС створять агропромисловий парк

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 6
Ви зараз переглядаєте На Хмельниччині за кошти ЄС створять агропромисловий парк

Два проєкти Шепетівської громади стали переможцями конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку. Загалом до Шепетівської громади надійде 28 млн грн державного фінансування, отриманих від Європейського союзу. Про це йдеться у повідомленні Хмельницької обласної ради, пише agronews.ua.

Одним із проєктів стане створення на території громади агропромислового парку.

«Агропромисловий парк — це прекрасна можливість реалізації, використовуючи логістичну інфраструктуру, інвесторами проєктів на нашому майданчику: переробка сільськогосподарської продукції рослинництва, тваринництва, ягідівництва та садівництва; обладнання тепличних господарств», — йдеться у повідомленні. 

Найважливішим завданням агропромислового парку є збільшення частки сільського господарства в загальному обсязі ВВП, забезпечення продовольством і підвищення рівня життя громади, шляхом створення додаткових робочих місць та стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу, податкових надходжень до місцевого бюджету.

Проєкт планується реалізовувати у три етапи. Наразі, на першому етапі, проводиться визначення доцільності місцеперебування об»єкту, пошук та виділення ділянки орієнтовною площею 5-7 га, розробка проєктно-кошторисної документації.

Другий: облаштування промислового майданчика та реконструкції інфраструктури. Третій: залучення інвесторів та початок господарської діяльності у межах агропромислового парку.

Реалізація проєкту відбудеться у 2021-2023 роках.

AgroNews

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь