На Львівщині за рік створили три сільгоспкооперативи

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 9
Ви зараз переглядаєте На Львівщині за рік створили три сільгоспкооперативи

Про це повідомляє пресслужба Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Зазначається, що в минулому році для підтримки діяльності сільськогосподарських кооперативів освоїли 191,1 тис. грн. Кошти надали в якості відшкодування за придбане обладнання для визначення якості молока та обладнання для зберігання і передпродажної підготовки сільськогосподарської продукції.

В ОДА уточнили, що цьогоріч кооператив може отримати фінансову підтримку з обласного бюджету у вигляді часткового відшкодування вартості придбаних основних засобів в розмірі до 70% від їх вартості, але не більше ніж 200 тис. грн для одного кооперативу. У разі, якщо сільгоспкооператив зареєстрований як платник ПДВ, то вартість техніки і обладнання відшкодовується без урахування податку на додану вартість.

«Підтримка діючих і новостворених кооперативів також передбачена Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства Львівської області на 2021-2025 роки. Проект пройшов погодження профільною та бюджетною комісіями. Тепер на черзі затвердження сесією обласної ради, яка відбудеться 16 лютого. За напрямом відшкодування для кооперативів передбачено фінансовий ресурс в розмірі 1,5 млн грн», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Нагадаємо, у Київській області майже дві тисячі людей об’єднались у кооператив і разом вирощують органічні овочі та фрукти.

agrotimes

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь