На Миколаївщині фермер утримує стадо корів на вулиці за температури -25°С

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 8
Ви зараз переглядаєте На Миколаївщині фермер утримує стадо корів на вулиці за температури -25°С

На Миколаївщині фермер утримує стадо корів на вулиці за температури -25°С 11 февраля, 2021

В селі Кавказ Миколаївської області фермер утримує близько 200 корів на вулиці без належних умов: у тварин обмерзають ноги, телята не виживають на морозі. Про це свідчить матеріал Суспільне Новини.

У колгоспі «Прометей», власником якого є Микола Скорий, тримають понад дві сотні корів на м’ясо. Переважно чорно-строкату та червону степову породи.

«Корови утримуються в жахливому стані. Мінімальна температура для утримання великої рогатої худоби – це +7 градусів. Це при тому, що вони будуть перебувати на підлозі, підлога буде критою – це не буде мокра земля, це не будуть вони такі брудні, не буде вим’я брудне», – каже ветеринар Оксана Гавриш.

Вона оцінює зовнішній вигляд тварин негативно. Каже, що це скорочує роки життя тварин. Тобто, якщо корова може прожити 10-12 років, то тут, в таких умовах, вона буде жити два-три роки.

За словами жителя села Анатолія Худини, колишнього співробітника колгоспу, корови лежали просто неба, коли були 25-градусні морози.

В свою чергу, Микола Скорий зазначає, що корів утримує за спеціальною методикою: курганний спосіб утримання тварин, безприв’язний.

Наразі ж зоозахисники написали звернення до Держпродспоживслужби з проханням дослідити матеріали справи та здійснити позаплановий захід держконтролю.

На публікації ЗМІ стосовно утримання корів відреагували правоохоронці.

Окрім того, було розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 299 ККУ, а саме «Жорстоке поводження з тваринами».

agro-yug

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь