На Сумщині реалізуватимуть проєкт з вирощування конопель

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 7
Ви зараз переглядаєте На Сумщині реалізуватимуть проєкт з вирощування конопель

Проєкт «Створення агро-туристичного кластеру «Слобожанське коноплярство» – візитівки та одного з «магнітів» Сумщини та України» став одним з переможців  конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС.

Про це повідомляється на сайті Сумської облдержадміністрації.

«Ми посіли 6 місце серед 94 проєктів за напрямом «Диверсифікація підприємницької діяльності у сільській місцевості» (Сільський розвиток). Маємо амбітну мету, яка співпадає з місією проєкту «Сумська область – центр українського коноплярства», і розуміємо свою відповідальність щодо її реалізації», – зазначив заступник голови Сумської облдержадміністрації Віталій Максименко.

За його словами, загальна вартість проєкту становить понад 20,7 млн грн. Передбачається фінансування проєкту з державного бюджету в обсязі 14, 1 млн грн. Решта – кошти замовника та кошти інвесторів.

Зараз в світі відомо більше 50-ти тисяч найменувань продукції, яку можна виробляти з конопель, і це ніяк не пов’язане з її психотропними властивостями. Окрім наукових досліджень в Сумській області вже є значний досвід виготовлення продукції з технічних конопель: конопляного сиру, конопляної олії, екопосуду, шпагату, еко-композитів на основі конопель.

Нагадаємо, в агросектор Сумщини надійшло понад 1,7 млрд грн інвестицій.

agro-business

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь