Наблизити реальну врожайність до потенційної допоможе правильна комунікація між учасниками ринку, – думка

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 7
Ви зараз переглядаєте Наблизити реальну врожайність до потенційної допоможе правильна комунікація між учасниками ринку, – думка

Для загального успіху українського агробізнесу всім учасникам ринку варто ділитися своїм досвідом виробництва, при чому як позитивним, так і негативним. А тому комунікаційні процеси повинні бути налагоджені якнайкраще.

Таку думку в коментарі AgroTimes висловив агроном ТОВ «Захід Агропром» (Рівненська обл.) Олег Фурманець.

«Фермерам, особливо невеликих підприємств, дуже доцільно відвідувати заходи, що висвітлюють результати досліджень різних компаній, тому що це дає змогу перш за все вчитися на чужих помилках і уникати власних, часом дуже болісних і фінансово дорогих. Ми цей шлях пройшли, він був досить довгий, тернистий і складний фінансово, робили масу помилок і зараз хочемо допомогти іншим», – зазначає фахівець.

За його словами, це допоможе наблизити реальну врожайність до потенційної, зменшити ризики, пов’язані з метеорологічними умовами, помилковими технологічними рішеннями, неправильним використанням техніки й ресурсів.  На ринку багато якісних продуктів, але часто, через брак досвіду, фермери не знають, як правильно з ними працювати.

«Це однозначно питання і регіональне, хоча загальні тенденції скрізь однакові. Уся Україна зіштовхнулася з посухою, періодичними повенями, і на сьогодні проблематика в різних зонах та сама. Зрозуміло, що реагування на цю проблематику має відрізнятись, але механізми протидії однакові», – додає Олег Фурманець.

Про свої найкращі практики у вирощуванні сільгоспкультур агрноми розкажуть на конференції «ДЕНЬ АГРОНОМА: Отримати гарантований урожай».

agro-business

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь