Названо переваги застосування біологічних препаратів

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 13
Ви зараз переглядаєте Названо переваги застосування біологічних препаратів

Біологічні препарати сприяють підвищенню посухостійкості рослин, готують насіння до сівби, доглядають за посівами, контролюють хвороби й шкідників, а також зберігають врожай.

Про це розповіла доктор сільськогосподарських наук, виконавчий директор ТОВ «Інститут прикладної біотехнології» Світлана Корсун, інформує кореспондент AgroTimes.

За ї словами, біопрепарати стимулюють розвиток коренів і надземної вегетативної маси, підвищують стресостійкість рослин, урожай та його якість. Також вони зміцнюють імунітет рослин, збільшують доступність і швидкість надходження елементів живлення у рослини.

 «Мікроорганізми біопрепаратів постійно продукують карбонові кислоти, амінокислоти, поліпептиди, полісахариди, ферменти, фітогормони, антибіотики. Біопрепарати сприяють розкладу рослинних решток, фіксують азот, вивільняють фосфор, фіксований калій, підвищують рухомість кремнію, сприяють біодеградації хлоровмісних сполук і залишків пестицидів, поліпшують структуру ґрунту та вологозабезпеченість», – додає фахівець.

Вона також додала, що наразі на ринку є біологічні активатори, фунгіциди, добрива, інокулянти, інсектициди, компостування, прилипачі, конструктори, мікоризні препарати. Відтак, це значно полегшує ведення органічного землеробства.

Нагадаємо, світовий ринок біопрепаратів для захисту сільгоспкультур зростає швидше за «хімічний».

agro-business

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь