Німеччина розпочне експорт пшениці до Індонезії

З червня п. р. Німеччина може розпочати відвантаження пшениці до Індонезії. Про це йдеться в спільній заяві асоціації сільськогосподарських кооперативів країни (DRV) та асоціації компаній з торгівлі зерном DAH, повідомляє Reuters.

Як уточнюється в заяві асоціацій, розповсюдженій 22 травня, відкриття експорту зернової відбудеться завдяки укладенням між країнами угоди про безпеку рослин.

«Індонезія була на першому місці в нашому списку бажань щодо відкриття ринку… Щороку вона імпортує близько 11 млн тонн пшениці, що робить її дуже привабливим ринком», – наводяться в заяві слова генерального директора DRV Філіпа Спінне.

В свою чергу, генеральний директор DAH Мартін Курб’є додав, що відкриття індонезійського ринку для німецької пшениці «є важливим сигналом для внутрішнього зернового сектору Німеччини», оскільки при наявності стабільного або зниженого внутрішнього попиту експорт до третіх країн стає дедалі важливішим.

«Наступною метою має бути відкриття китайського ринку для експорту німецької пшениці та ячменю», – вважають в асоціаціях.

Джерело:
apk-inform.com

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь