Німецькі інвестори планують побудувати на Полтавщині біогазову станцію

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 7
Ви зараз переглядаєте Німецькі інвестори планують побудувати на Полтавщині біогазову станцію

Проект реалізує німецька компанія Braun Industrial Technology, передає Тижневик ЕХО.

«Біогазова станція у складі заводу дозволить виробляти електричну енергію до 1,5 МВт на годину і продавати її у загальну енергомережу за «зеленим» тарифом, – зазначають у Решетилівській міській раді.

Передбачається, що біогазова станція працюватиме у складі сміттєпереробного заводу, який прийматиме та сортуватиме побутові відходи Решетилівської громади. Для будівництва підприємства необхідна територія площею в 4 гектари.

Сортувальна лінія дозволить вилучати зі сміття не лише органічні відходи, з яких вироблятиметься біогаз, а й скло, пластик та метал. Комплекс зможе переробляти 26 тонн сміття на добу.

«Можливе місце розташування заводу – село Пасічники, де знаходиться санкціоноване сміттєзвалище. Для переробки у біогаз можна буде використовувати у середньому 40% сміття, яке везуть на звалище у Пасічники», – повідомив Юрій Невмержицький, заступник Решетилівського міського голови.

Реалізація проекту дозволить створити 48 нових робочих місць.

Передбачається, що 95 відсотків вартості будівництва заводу – 180 мільйонів гривень – інвестують німці. Місцевий бюджет виділить 9 мільйонів гривень.

Проект обговорюватиметься з депутатами і громадою. Якщо ініціативу підтримають, німецькі інвестори готові збудувати підприємство за рік.

Сміттєпереробний завод у Решетилівській громаді стане першим у Полтавській області.

Нагадаємо, в Україні розробили чотири законопроекти для прискорення переходу на біопаливо.

agrotimes

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь